Po ostatniej rywalizacji seniorów w turnieju piłki nożnej na stadionie w Goleniowie, przyszedł czas na młodszych zawodników, którzy poradzili sobie równie dobrze. 31 lipca odbyła się kolejna, zapowiadana wcześniej edycja – tym razem dziecięca.

Przebieg turnieju

Podobnie jak u seniorów, rywalizacja odbyła się w taki sposób, żeby każda drużyna mogła zagrać z każdą (plus rewanż na samym końcu rozgrywki). Udział w wydarzeniu brały drużyny nie tylko z Goleniowa, ale także z pobliskich miejscowości. Ważne było to, aby zawodnicy byli w roczniku 2011/2012.

Wyniki końcowe

Z pięciu konkurujących ze sobą drużyn, pierwsze miejsce uzyskał zespół Gavii Choszczno, drugie miejsce uzyskali gospodarze – OKS R-Football Goleniów. Ostatnią lokatę na podium uzyskała druga drużyna OKS R-Football Goleniów, czwarte miejsce należy do OKS R-Football Goleniów III, a na ostatnie miejsce trafił MKS Ina Goleniów.

Jeśli chodzi o zespoły młodzików, były 3 drużyny z czego zwycięstwo odniosła drużyna żółtych, na drugim miejscu niebiescy i na trzecim pomarańczowi.