Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy. To niezwykła okazja do podziękowania naszej rodzicielce i opiekunce za te wszystkie lata troski. Tym razem, ten niesamowity dzień można spędzić w sposób aktywny. 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie postanowił zorganizować Bieg, w którym wziąć udział mogą wszystkie Mamy i ich pociechy! 

26 maja 2022 r., pomiędzy 18.00 a 20.00 na stadionie OSiR odbędą się dwa biegi. W Biegu dla Mamy biorą udział dzieci, które chcą uczcić ten dzień. Bez względu na wiek wszyscy młodsi startują o godz.18.15. Będą mieć do przebiegnięcia dystans 400 m. Natomiast Bieg dla wszystkich Mam, również bez względu na wiek ruszy o godz.18.45. na dystansie 800 m.

Wszystkie Mamy są zachęcane do wzięcia udziału w evencie i zrobienia czegoś dla siebie. Jak wiadomo, sport leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Zgrabna sylwetka i zbawienny dla zdrowia ruch oraz chwila wytchnienia, otwarty umysł, być może nowe znajomości i  nowa pasja – to wszystko może czekać na wszystkie Mamy na stadionie. 

Wydarzenie zostało zorganizowane specjalnie tak, aby każdy dał radę przebiec dany dystans, bez względu na formę i ogólną kondycję. Organizatorzy proponują przebiegnięcie krótkiego dystansu w takim tempie, na jaki pozwoli ciało. Gwarantowany jest dobry humor i satysfakcja! 

Dla wszystkich zawodników zarówno w kategorii dzieci jak i Mam przewidziane są medale czy upominki niespodzianki w postaci zdrowych przekąsek, takich jak jabłka lub banany. 

Powodzenia!