24 września – to data, którą wszyscy miłośnicy samochodów utrzymanych w sportowym stylu powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach. Właśnie tego dnia, na parkingu przy ulicy o nazwie Zielona Droga, usytuowanej w mieście Goleniów, odbędzie się specjalne spotkanie dla fanów stuningowanych aut. Organizatorzy tego eventu, korzystając z naszej platformy, chcieliby prosić właścicieli samochodów, które aktualnie znajdują się na tym parkingu, o ich przestawienie.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 13:00. Za jego organizację odpowiada grupa Stance Gollnow, zrzeszająca entuzjastów stuningowanych aut. Uczestnicy zlotu to nie tylko mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, ale także miłośnicy motoryzacji z takich miejscowości jak Gorzów Wielkopolski. Na miejscu będzie można podziwiać prawdziwe perełki motoryzacji – obok licznych innych modeli pojawią się tam takie maszyny jak Lamborghini Aventador czy Corvette C7, dekorowana grafiką nawiązującą do postaci Lucyfera. Organizatorzy spodziewają się przybycia około 100 pojazdów. Zakończenie imprezy przewidywane jest na godzinę 18:00.

Warto podkreślić, że wstęp na to motoryzacyjne święto jest dla wszystkich uczestników darmowy. To fantastyczna okazja do podziwiania niezwykłych samochodów i spotkania z ich właścicielami.