Już za kilka dni wielkie święto wszystkich ojców. Z tej okazji Goleniów postanowił zorganizować wydarzenie integrujące tatusiów z ich pociechami.

Podobnie jak przy Biegu Super Mamy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie, przy ul. Sportowa 25 organizuje Bieg Super Taty. 23 czerwca 2022 r. na Stadion – bieżnia w godz.18.00-20.00 będzie mieć miejsce radosna, sportowa rywalizacja. 

Organizator zachęca wszystkich ojców do wyjścia z domu i zrobienia czegoś dla siebie! W biegu dla Super Taty udział biorą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzieci bez względu na wiek, które chcą uczcić Dzień Ojca. wystartują o godz.18.15. na dystansie 400 m. Kibicować im będą Tatusiowie. Natomiast bieg dla wszystkich Ojców również bez względu na wiek będzie mieć miejsce o godz.18.45. na dystansie 800 m.

Jeśli ktoś martwi się, że nie da rady to nic. Liczy się dobra zabawa! Z resztą dystans, który trzeba pokonać jest naprawdę malutki. Organizatorzy proponują przebiegnięcie tego krótkiego dystansu w takim tempie, na jaki pozwoli ciało i kondycja. Gwarantowane jest niewielkie zmęczenie.

Dla wszystkich zawodników zarówno w kategorii dzieci jak i ojców przewidziane są medale w postaci zdrowej przekąski – jabłka lub banana.

Na bieg nie trzeba się zapisywać. Warto po prostu przyjść i wspólnie się pobawić.