Wyjście do dobrej kawiarni to prosty sposób na poprawę humoru. To także obowiązek wszystkich miłośników kawy, ponieważ nie jest tajemnicą, że kawa z ekspresu różni się smakiem od parzonej. Wiele osób uważa, że kawa z ekspresu jest dużo smaczniejsza. Tak się składa, że dobrej kawy i ciast w Goleniowie nie brakuje. Sprawdź top 3 najpopularniejsze kawiarnie w mieście!

Kawowe Alternatywy

Idealna kawiarnia dla wszystkich chcących napić się kawy w miłej atmosferze. Klienci bardzo sobie chwalą aromatyczną kawę i ofertę słodkości. Lokal ma dużo stałych klientów i robi wrażenie nawet na osobach spoza miasta, chętnie nadkładających drogi, by wstąpić na coś pysznego.

Adres: plac Lotników 2, 72-100 Goleniów

Kino & Kawiarnia Goleniów

Goleniowskie kino przez lata czekało na ponowne otwarcie, ale ostatecznie się udało. Dziś to wyjątkowe, klimatyczne miejsce. Kawiarnia zbiera bardzo dobre opinie w Google, a po ilości ocen widać, że miejsce to jest chętnie odwiedzane przez mieszkańców Goleniowa.

Adres: Konstytucji 3 Maja 16, 72-100 Goleniów

Qult Kafka

Stosunkowo młody lokal na mapie Goleniowa, ale już cieszy się ogromną popularnością. Kawiarnia znajduje się tuż przy stacji PKP i wyróżnia się przyjemnym, przestronnym wnętrzem, sympatyczną obsługą i fenomenalną ofertą ciast i ciasteczek. Do tego oczywiście serwowana jest pyszna kawa.

Adres: Dworcowa 1A, 72-100 Goleniów