Coroczny jarmark przyciąga do siebie tłumy ludzi. To nie tylko czas na zakupy, ale również możliwość porozmawiania i odkrycia nowych produktów. Co czeka na mieszkańców w tym roku?

Goleniowski jarmark to moc wrażeń i pulsująca energia. Kolory, światła, gwar – wszystko to sprawia, że wszyscy chętnie udają się na nabrzmiałe targowiska. W tym roku Goleniowski Dom Kultury postanowił zorganizować więcej atrakcji dla najmłodszych. Placówka serdecznie zaprasza dorosłych i dzieci na świąteczne wydarzenie “Mikołaje są wśród nas”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia w przestrzeni Rampy Kultury i Twierdzy Design przy ul. Dworcowej 1 a. Nie przegap tej okazji!

To idealny moment, aby wspólnie spotkać się z Mikołajem, wziąć udział w świątecznych warsztatach, skosztować domowej roboty (i nie tylko) smakołyków, zaopatrzyć się w prezenty na stoiskach rękodzieła, wysłuchać występów, obejrzeć spektakle, zobaczyć pokaz ognia i wspólnie napawać się przedświąteczną atmosferą.

Harmonogram dnia

Uroczystości rozpoczynają się o godzinie 14.00. Zaraz po otwarciu, czyli o 14.15 zagrany zostanie spektakl dla dzieci, pod tytułem “Mała Brama”. To nie koniec teatralnych pokazów, bo o 15.30 odbędzie się przedstawienie dla dzieci “Kosmiczne Święta”, w którym zagra Kamil Żongler Malecki. Warto poczekać do 16.15 i wspólnie przywitać Świętego Mikołaja. Razem z Mikołajem będzie można obejrzeć występy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 8 oraz prezentację harcerzy z Hufca Goleniów.

O 17.00 rozpocznie się koncert Studia Wokalnego Goleniowskiego Domu Kultury, a o 18.00 atrakcja wieczoru, czyli pokaz ognia “Smoki w zalewie” w wykonaniu MGOK Stepnica. Po wszystkich wrażeniach, na zakończenie dnia o 19.30 odbędzie się koncert Sióstr Kępisty.

Udanej, radosnej zabawy!