Jeśli twoje dziecko uwielbia taniec, śpiew, muzykę, kolorowy świat, lubi się bawić i uczyć to idealna propozycja. Zespół ludowy INA poszukuje małych członków zespołu. Może ktoś się skusi? 

Mimo, że zaczął się rok szkolny nie oznacza to, że nie można rozwijać swoich pasji. Warto znaleźć odrobinę czasu w napiętym szkolnym grafiku i zgłosić się na przesłuchanie do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej INA. To fantastyczna okazja dla dzieci i młodzieży, która pragnie rozwijać się muzycznie, podróżować, tańczyć i poznawać nowych ludzi oraz kultury. 

Przesłuchania odbędą się 10 września, w godzinach 16.00-17.00 oraz 14 września, także pomiędzy 16.00 a 17.00. Spotkanie będzie mieć miejsce w Goleniowskim Domu Kultury, przy ul. Słowackiego 1, w sali nr 8. Aby się zgłosić, należy skontaktować się z panią Ewą Łukaszewską pod numerem 795 079 676.

Jak mówią sami organizatorzy i członkowie zespołu, INA to połączenie ludzi z pasją, którzy kochają muzykę, śmiech, są radośni i pełni wyobraźni. Dzięki wejściu w szeregi zespołu, każdy będzie mógł nauczyć się tańca i śpiewu, ale również punktualności, odpowiedzialności i wypełniania obowiązków. W zamian instruktorzy oferują dobrą zabawę, ciepło, napełnianie entuzjazmem oraz wrażliwością. Kto by nie chciał przebrać się w tak wytworny i kolorowy strój ludowy? 

Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Goleniowskiej INA jest jedną z największych i najczęściej występujących grup w regionie. Ma na koncie ponad 540 koncertów w Polsce i za granicą i aż 800 osób związanych z istnieniem zespołu. Te liczby mówią za siebie. Chociaż jak mówią sami członkowie, nie ważne są statystyki, a relacje w grupie i tworzące się więzi.

Wszyscy chętni będą mile widziani i powitani. INA zaprasza!