A może bardziej aktywna niedziela? Dlaczego nie? W Międzyzdrojach organizowany jest bieg, w którym z pewnością poradzi sobie mniej lub bardziej wysortowany uczestnik. Pora szykować sportowe buty i… do biegu, gotowi, START!

Niedzielne spacery po plaży to dla mieszkańców nadmorskich miejscowości miły sposób spędzania czasu. Wypoczynek nad morzem może być naprawdę regenerujący. A może chociaż raz warto zastąpić powolny spacer po sytym obiedzie bardziej aktywnym wypoczynkiem? 

Już jutro, 24 kwietnia organizowana jest Międzyzdrojska Liga Biegowa. Tym razem do pokonania będzie odcinek o długości ok. 7 km. To idealna wiosenna pobudka. Lato za pasem, więc trzeba poprawić trochę formę.

Jeśli 7 km to dla kogoś za dużo, organizatorzy wyznaczyli krótszą trasę, nazwaną “małą pętlą”. „Mała pętla” wytyczona została w terenie leśnym obok Ośrodka „Darz Bór”. Odcinek mierzy ok. 2 km. Natomiast „dużą pętlę” uczestnicy pierwszych zawodów MBL już znają. Trzeba pobiec lasem w kierunku Świnoujście – Lubiewo. Po ok. 3 km. skierować się lekkim wzniesieniem pod górkę i ścieżką rowerową pokonać trasę ok. 2 km. do zejścia K i do mety.

Start odbywa się jak zwykle, czyli o godz. 12:00 z OW Stilo (ul. Gryfa Pomorskiego 78), gdzie organizatorzy będą czekać w biurze zawodów od godz. 10:00. Na terenie ośrodka przygotowano również bezpłatne miejsca parkingowe, posiłek regeneracyjny oraz gadżet dla każdego uczestnika, który ukończy swoją konkurencję (bieg lub nordic walking).

Rejestracja elektroniczna dostępna jest na stronie Międzyzdrowej Ligi Biegowej i jest aktywna do dziś do godz. 12:00! Warto się spieszyć! Kto nie zdąży, może jeszcze zarejestrować się w niedzielę, w biurze zawodów.