Jak to ma miejsce każdego miesiąca, parafianie i mieszkańcy Goleniowa będą mieli okazję do uczestnictwa w nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo odbędzie się w nocy z piątku, pierwszego dnia grudnia, na sobotę, drugiego dnia tegoż miesiąca. Zgodnie z tradycją, to wydarzenie religijne jest otwarte dla każdego i będzie miało miejsce w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

Początek adoracji nastąpi po Mszy Świętej, która rozpoczyna się o godzinie 19:00, w kościele pod wezwaniem Świętej Katarzyny w Goleniowie. Adoracja potrwa do poranka pierwszej soboty grudnia.

Na sobotę 2 grudnia zaplanowano również specjalne nabożeństwo dla mężczyzn. Po Mszy Świętej o godzinie 7:00 rano, zostanie odmówiony „Męski Różaniec”. Uczestnicy będą mogli przejść z nim ulicami miasta, manifestując swoją wiarę.

W tym samym czasie, parafia Świętego Jerzego zachęca do spędzenia dnia w kontemplacji i adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo będzie miało miejsce przez cały dzień, pierwszą sobotę grudnia.