Spektakl o nazwie „Voices” (pol. „Głosy”) miał swoją premierę w sobotni wieczór w Teatrze Brama, który znajduje się w mieście Goleniów. Ten muzyczny spektakl jest wynikiem licznych podróży twórców po całym świecie, które odbyli podczas realizacji różnych projektów międzynarodowych w ciągu ostatnich kilku lat.

Daniel Jacewicz, reżyser spektaklu, zaznacza, że nie wszystkie pieśni zaprezentowane w trakcie przedstawienia posiadają konkretne pochodzenie czy język. Według niego, najważniejszy jest nastrój i emocje, które te pieśni przekazują. Jacewicz podkreśla, że śpiew jest rodzajem spotkania, które tworzy unikalną atmosferę tego przedstawienia. Twórcy spektaklu dążą do stworzenia takiego spotkania ze sobą oraz z publicznością, które pozwoli na medytacyjne zatrzymanie, kontemplację, spojrzenie do wnętrza siebie i odczucie poezji.

Aktorzy Teatru Brama są uczestnikami tego pełnego emocji przedstawienia. Premiera miała miejsce w sobotę o godzinie 19:00 w siedzibie Teatru, Rampa Kultury, która znajduje się przy ulicy Dworcowej w Goleniowie.