Do nabycia jest prosperujący hostel, dumnie górujący na terenie gminy Goleniów. Jego lokalizacja jest wyjątkowo dogodna – odległość do Goleniowskiego Parku Przemysłowego wynosi zaledwie 4 kilometry. Właśnie tam swoje centrale ma niemal pięćdziesiąt prestiżowych firm.

Hostel może pochwalić się doskonałą dostępnością komunikacyjną. Bezpośrednie sąsiedztwo drogi ekspresowej S3 oraz planowanej zachodniej obwodnicy Szczecina gwarantuje komfortowe warunki dojazdu. Co więcej, lokalny plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia rozbudowę, przekształcenie struktury budynku lub zmianę jego przeznaczenia na dom opieki całodobowej.

Samo wnętrze hostelu składa się z 25 pokoi i 3 kawalerek, które cechują się powierzchnią 30 metrów kwadratowych każda. Obiekt został wybudowany w 2020 roku na gruncie o powierzchni 4600 metrów kwadratowych. Łączna powierzchnia wszystkich budynków, które są częścią kompleksu, wynosi 782 metrów kwadratowych.

Osoba nabywająca hostel ma również możliwość zdecydowania, czy chce pozostawić pełne wyposażenie obiektu. Wszystko to czeka na nowego właściciela, gotowego skorzystać z potencjału tej wyjątkowej nieruchomości.