Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. C. K. Norwida w Goleniowie zaprasza na pierwsze takie wydarzenie w mieście. Kino na świeżym powietrzu to zupełnie inne doznania. Warto to sprawdzić już dziś wieczorem!

“Kino na leżakach” to nie lada gratka dla miłośników kina, czyli połączenie wieczornego relaksu na świeżym powietrzu z odrobiną kultury. 

Seans rusza 10 lipca 2022 r., o godz. 22:00 na Plantach w Goleniowie. Wstęp zupełnie bezpłatny, ale liczba leżaków jest ograniczona! Warto zatem pojawić się wcześniej i zarezerwować sobie miejsce.

W ramach seansu zostanie wyświetlony film “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Jeśli pogoda nie dopisze, seans zostanie odwołany, ale warto być dobrej myśli. 

O czym jest film?

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to polska komedia z 2022 roku, która rozśmieszy niejednego widza. Nowy film Sylwestra Jakimowa, autor takich tytułów jak “Jakoś to będzie” i “W rytmie serca” to kontynuacja losów bohaterów z “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Widzowie dowiedzą się jak potoczyły się dalsze losy Rickiego, Filipa, Stefana czy Jarosława oraz towarzyszących ich kobiet. Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? 

W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia i w końcu wpada przez to w kłopoty. Oprócz znanych już wszystkim Basi i Zosi, do gry zostaje włączona tajemnicza Pestka. Co tym razem wyniknie z męskich pomysłów?

Na ekranie znów będzie można ujrzeć Leszka Lichotę, Macieja Zakościelnego, Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Głowackiego, Alicję Bachledę-Curuś czy Joannę Jarmołowicz. W rolę nowej bohaterki wcieli się Karolina Bruchnicka. 

Udanego seansu!