W ostatnią niedzielę, 15 sierpnia 2021 roku, miał miejsce koncert zespołu BiFF. Impreza odbyła się w ramach cyklu wydarzeń pt. Serce Miasta organizowanych w Goleniowie. 

Przy scenie zebrała się liczna publiczność, która mogła w spokoju i miłej atmosferze posłuchać różnorodnych utworów zespołu BiFF. Koncert trwał godzinę; nie zabrakło śpiewu, tańca, humoru, dowcipów, wspaniałej komunikacji i integracji.

Zespół BiFF tworzy muzykę alternatywną. Jest to połączenie rocka, rock&rolla,  glamrocka, punka i big beatu. Członkowie BiFF określają swoją muzykę “onirycznym punkiem”. Rzeczywiście piękny wokal Anny Brachaczek połączony z radosnym, energicznym rytmem oraz ironicznymi, humorystycznymi tekstami tworzą coś oryginalnego i niespotykanego. 

W skład zespołu wchodzą: Anna Brachaczek (wokal, guitalele), Hrabia Fochmann (wokal, gitara), Michał Pfeif (bas, wokal), Piotr Drążkiewicz (klawisze, wokal), Jarek Kozłowski (perkusja, wokal). 

Zespół założono w 2006 roku. W 2009 wydali debiutancki album “Ano”, który otrzymał aż siedem nominacji do prestiżowej nagrody Fryderyki, wygrywając w kategorii debiut roku i teledysk. W 2013 roku wydano kolejny album „Attenzione Bambino”, a w 2018 trzeci krążek pt. “Legendy”. BiFF brał udział w wielu koncertach i festiwalach, między innymi Heineken Opener Festival, OFF Festival, oraz KFFP w Opolu.

Niestety koncert BiFF był już ostatnim wydarzeniem z cyklu Serce Miasta. Na kolejne trzeba czekać do następnego roku. Kuratorem Serca Miasta był Marcin Jabłoński.