Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza serdecznie na dwunastą edycję Pikniku Sportowego, który odbędzie się 4 września 2021 roku o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim, przy ul. Sportowej 25. 

Na wszystkich uczestników pikniku czeka wiele atrakcji, niesamowitej zabawy oraz odrobina sportu i zdrowia. Dzieci znajdą w trakcie imprezy niesamowite zajęcia. Będzie można ujeżdżać mechanicznego byka, zrobić zakupy na dziecięcym kramiku, stosiku sportowym, rękodzielniczym i innych wystawach, poskakać na zamkach dmuchanych, puszczać bańki i zjeść coś dobrego!

W programie wydarzenia można znaleźć wiele sportowych zawodów. Cały piknik rozpocznie turniej siatkówki mężczyzn na hali sportowej OSiR przy ul. Szarych Szeregów. W późniejszych godzinach będzie miał miejsce ligowy mecz piłki nożnej, wyścig kolarski GOLENIÓW TOUR 2021, RUNMAGEDDON KIDS oraz spacer po Puszczy Goleniowskiej metodą Nordic Walking.

Nie zabraknie również wydarzeń kulturalnych. Po południu odbędzie się pokaz zumby, parada orkiestr ulicami miasta, występy orkiestr dętych, koncert jubileuszowy Wood&Brass Band, spektakl “The Dream of the Shaman” w wykonaniu Teatru Stella Polaris oraz pokaz filmu “Unity”. 

Oprócz tych pokazów będzie można uczestniczyć w licznych, mniejszych atrakcjach. Należą do nich: wystawa zwierząt domowych, zabawy z Policja i Strażą Poożarną, “Święto Latawca” czy też pokaz baniek mydlanych. A to wszystko udekorowane tysiącami kolorów, które rozniosą się po całej imprezie podczas Splash of Colors. 

Piknik Sportowy w Goleniowie to idealna okazja dla rodzin z dziećmi oraz dobrych znajomych do spędzenia wspólnie czasu. Nie dość, że aktywnie, to jeszcze kulturalnie i z zabawą. Wszyscy mieszkańcy Goleniowa i okolic są mile widziani.

Ośrodek Sportu i Rekreacji życzy wszystkim dobrej zabawy!